Arnithei 24g/100g żel 50 g

Kod produktu: 42366
Ocena: 0

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do łagodzenia siniaków, skręceń i miejscowego bólu mięśni.

Producent: DR THEISS NATURWAREN
Cena: 17,37 zł 17.37
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Tubka 50g

Skład

24g nalewki z Arnici montana L., flos (kwiat arniki)(DER 1:10), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: Etanol 70% (V/V)

Pozostałe składniki: Etanol 96%, makrogologlicerolu hydroksystearynian (40), karbomer (40000-60000 mPa·s), amonowy wodorotlenek 10%, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha, woda oczyszczona.

Zawiera makrogologlicerolu hydroksystearynian (40).

Działanie

Arnithei jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym stosowanym w łagodzeniu siniaków, skręceń i miejscowego bólu mięśni.

Wskazania

Łagodzenie siniaków, skręceń i miejscowego bólu mięśni.

Sposób użycia

O ile lekarz nie zaleci inaczej, nanieść cienką warstwę żelu na obszar objęty chorobą, dwa do trzech razy na dobę. Czas stosowania jest ograniczony do dwóch tygodni. Jeśli objawy utrzymują się po 3-4 dniach stosowania produktu leczniczego, należy skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenia

Przed rozpoczęciem stosowania leku Arnithei należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą. Unikać kontaktu z uszkodzoną skórą. Jeśli objawy nasilą się podczas stosowania produktu leczniczego, należy skonsultować się z lekarzem. Leku nie należy stosować w przypadku uczulenia na arnikę lub inne rośliny z rodziny astrowatych Asteraceae (dawniej Compositae) lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl