BOIRON Arsenicum Album 9 CH granulki 4 g

Kod produktu: 9362
Ocena: 2.77777

Homeopatyczny produkt leczniczy o szerokim spektrum działania

Producent: BOIRON
Cena: 13,74 zł 13.74
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Arseniun Album 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Podstawowym wskazaniem do podawania leku są różnego rodzaju zatrucia. Mogą to być zatrucia ostre, podostre i przewlekłe, dotyczące przewodu pokarmowego, układu moczowo-płciowego, układu oddechowego, dermatologiczne i neurologiczne. Innymi wskazaniami do stosowania leku mogą być przewlekłe stany ropne lub infekcyjne jamy ustnej, układu moczowego, przewlekłe zmiany skórne, zapalenie tętnic, zaburzenia rytmu serca. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl