BOIRON Bryonia 5CH granulki 4 g

Kod produktu: 7215
Ocena: 0

Lek homeopatyczny zawierający przestęp biały (Bryonia alba L.)

Producent: BOIRON
Cena: 11,98 zł 11.98
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 5 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Bryonia 5 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Homeopat wykazuje działanie w obrębie błon śluzowych oraz błon surowiczych. Powoduje także wystąpienie adynamicznego stanu gorączkowego. Podstawowe wskazania kliniczne to zapalenie oskrzeli i krtani, suchy bolesny kaszel, zaparcia, zapalenie opłucnej, zapalenie osierdzia, bóle stawowe, wysięki stawowe, ostre reumatyczne zapalenie stawów, zapalenie opon, wszystkie choroby przebiegające ze stanem gorączkowym, grypa i stany grypowe. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

W zależności od stopnia podobieństwa pomiędzy sposobem reagowania pacjenta a działaniem patogenetycznym, Bryonia przepisuje się w rozcieńczeniach od 5 do 30 CH, dwa do czterech razy dziennie, w zależności od nasilenia objawów chorobowych. Następnie, wraz z poprawą, zwiększa się odstępy pomiędzy kolejnymi przyjmowaniami leku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl