BOIRON Mercurius Solubilis 9 CH granulki 4 g

Kod produktu: 938
Ocena: 3.73217

Produkt homeopatyczny Boiron Mercurius solubilis ma formę rozpuszczalnych granulek. Można stosować przy anginie wirusowej lub mononukleozie. Przyjmuje się go także przy kaszlu wilgotnym z odkrztuszaniem śluzowo-ropnej wydzieliny oraz w stanach zapalnych błon śluzowych i przy bólu zatok czołowych z surowiczą wydzieliną. Może stanowić wsparcie przy leczeniu antybiotykowym.

Producent: BOIRON
Cena: 13,21 zł 13.21
quantity szt.

Opis

Homeopatia nazywana jest medycyną niekonwencjonalną i proponuje stosowanie różnych produktów pochodzenia naturalnego. Nasza apteka internetowa, realizująca sprzedaż na takich zasadach jak sklep online, posiada szeroki wybór preparatów homeopatycznych o bardzo różnym zastosowaniu. Jednym z nich jest Boiron Mercurius solubilis, który może doskonale wspierać leczenie antybiotykami np. w anginie.

Producent

BOIRON 

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Boiron Mercurius solubilis 9CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Produkt homeopatyczny Boiron Mercurius solubilis zalecany jest osobom, które męczy kaszel wilgotny z odkrztuszaniem śluzowo-ropnej wydzieliny, nasilający się nocą i w ciepłym pomieszczeniu. Przyjmuje się go także przy nadmiernym ślinieniu, nieprzyjemnym oddechu, dreszczach, potach, stanach zapalnych błon śluzowych (migdałków, gardła, nosa, ślinianek) oraz przy bólu zatok czołowych z surowiczą wydzieliną i bolesnością kości nosa. Lek może być podawany przy stwierdzonej anginie wirusowej lub mononukleozie. Oprócz tego preparat działa wspomagająco w nieżycie błony śluzowej nosa. Leczenie naturalne za pomocą leków homeopatycznych może doskonale wspierać działanie antybiotyków.

Stosowanie

5 granulek 2 razy dziennie, nie dłużej niż 5 dni. Dawkowanie produktu w konkretnej terapii należy uzgodnić z lekarzem. Preparat przyjmuje się drogą podjęzykową, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuszcza się najpierw w niewielkiej ilości wody i następnie można podać dziecku. Preparat należy przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5 h po posiłku.

Przeciwskazania

Leku nie mogą przyjmować pacjenci nadwrażliwi na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Produkt nie jest także przeznaczony dla osób z wrodzoną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy lub upośledzonym wchłanianiem glukozy/galaktozy. Ponadto lek homeopatyczny nie może być przyjmowany przez pacjentów z nietolerancją fruktozy i niedoborem sacharazy oraz izomaltazy.

 

Uwaga

W przypadku braku leku  w aptece, preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt e-mailowy pod adres: kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny: 032-415-14-67 w godz. od 8-22 (w dni robocze).

 

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl