BOIRON Mercurius Solubilis 9 CH granulki  4 g

BOIRON Mercurius Solubilis 9 CH granulki 4 g

Kod produktu: 938
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat homeopatyczny jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie

Producent: BOIRON
Cena: 11,75 zł 11.75
quantity szt.

Opis

Producent

BOIRON SZ.R

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 9 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład:

Boiron Mercurius solubilis 9CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Działanie homeopatu wynika bezpośrednio z dzialania toksycznego rtęci i jej soli. Przyczyny zatruć rtęcią są związane z zanieczyszczeniami: np.atmosfery, wody, ziarna spożywanego przez dzikie zwierzęta i ptaki oraz z ryzykiem zawodowym. W wyniku zatruć dochodzi do osłabienia, zmęczenia, braku łaknienia, spadku masy ciała oraz zmain w jamie ustnej i gardle. Preparat wykazuje działanie lecznicze w obrębie stanów zapalnych błon śluzowych (ostre zapalenie migdałków, zapalenie gardła, zapalenie zatok, zapalenie nosogardła, zapalenie ślinianek). Spojówek i powiek, tchawicy i oskrzeli, przewodu pokarmowego oraz układu moczowo-płciowego. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Stosowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Przeciwskazania

W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych w czasie stosowania produktu homeopatycznego należy skonsultować się z lekarzem.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać granulat

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl