BOIRON Nux Vomica 30 CH granulki 4 g

Kod produktu: 5498
Ocena: 3.04

Lek homeopatyczny którego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie

Producent: BOIRON
Cena: 17,94 zł 17.94
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 30 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Nux Vomica 30 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Homeopat wykazuje działanie w obrębie układu nerwowego i w obrębie przewodu pokarmowego. Podstawowe wskazania dotyczą zaburzeń zachowania, nadpobudliwością, bezsennoscią, bólach głowy, migreny, chwiejne nadciśnienie. Pozostałe wskazania to dolegliwości wywolane różnymi substancjami zatruwającymi organizm, np. alkohol, kawa, papierosy. Okresowy nieżyt nosa, alerie, gorączka, stany grypowe, astma, rwa kulszowa. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl