BOIRON Phosphorus 15CH granulki 4g

Kod produktu: 7188
Ocena: 0

Lek homeopatyczny którego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie

Producent: BOIRON
Cena: 13,62 zł 13.62
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Granulki

Dawka

Potencja 15 CH

Opakowanie

Fiolka 4g

Skład

Phosphorus 15 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania

Ze wzgędu na specyficzne działanie toksykologiczne, Phosphorus powinien być przepisywany przez lekarzy w następujących przypadkach: wirusowe zapalenia wątroby, choroby płuc i serca, stany infekcyjne o ciężkim przebiegu, zatrucia, strs, procesy starzenia. Phosphorus w wielu przypadkach jest skutecznym lekiem wspomagającym leczenie klasyczne, jednak o stosowaniu jego powinien decydować lekarz. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Ostrzeżenia

Zawiera sacharozę i laktozę. Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl