BOIRON Sulfur 9 CH granulki 4g

Kod produktu: 7391
Ocena: 3.61225

Zawierające w swoim składzie naturalne składniki roślinne i mineralne, leki homeopatyczne Boiron mają wszechstronne działanie terapeutyczne, dlatego mogą być stosowane w leczeniu wielu różnorodnych schorzeń. Nie dołącza się do nich ulotki informacyjnej. Granulki Sulfur Boiron sprawdzą się między innymi w łagodzeniu objawów towarzyszących takim dolegliwościom, jak reumatyzm, alergie skórne oraz choroby pasożytnicze.

Producent: BOIRON
Cena: 14,90 zł 14.90
quantity szt.

Opis

Granulki Sulfur CH, które oferuje sklep Apteka w Sieci, podobnie jak inne leki homeopatyczne Boiron, mogą być stosowane w leczeniu różnego rodzaju chorób. Leczenie tego typu preparatem opiera się przede wszystkim na zasadzie podobieństwa i polega na wykorzystywaniu bardzo niskich dawek substancji wywołujących konkretne objawy, które paradoksalnie mogą wyeliminować daną chorobę. Produkt homeopatyczny w formie granulek, który proponuje nasza apteka internetowa, jest przeznaczony do stosowania doustnego zgodnie ze ścisłymi zaleceniami lekarza.

Postać:

Granulki

Dawka:

Potencja 9 CH

Opakowanie zawiera:

Fiolka 4g

Skład:

Sulfur 9 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Wskazania:

Granulki Sulfur 9CH, podobnie jak inne leki homeopatyczne Boiron, są przeznaczone do stosowania w leczeniu wielu różnorodnych chorób. Lek wykazuje wszechstronne działanie, ponieważ działa nie tylko w obrębie błon śluzowych, ale także w obszarze skóry, tkanki łącznej, układu krążenia oraz układu pokarmowego. Podstawowe wskazania dotyczą przede wszystkim zmian dermatologicznych oraz układu oddechowego, co oznacza, że lek jest przeznaczony do stosowania w leczeniu alergii układu oddechowego, nawracających stanów zapalnych nosa, anginy, zapalenia oskrzeli, tchawicy, zapalenia mieszków włosowych, a także zapalenia powiek i spojówek. Zawarte w preparacie składniki roślinne wykazują korzystne działanie również w zwalczaniu schorzeń ze strony przewodu pokarmowego, takich jak nieżyt żołądka czy migreny wywołane zaburzeniami trawiennymi. Granulki Sulfur 9CH mogą być stosowane w połączeniu z innymi lekami wspomagając ich działanie, w szczególności w schorzeniach dróg moczowych i narządów płciowych oraz w chorobie krążeniowej i początkowej fazie nadciśnienia tętniczego. Wskazania terapeutyczne leku są bardzo szerokie, dlatego do produktu nie dołącza się ulotki informacyjnej, a na opakowaniu nie umieszcza się szczegółowych wskazówek dotyczących jego dawkowania.

Dawkowanie

W przypadku gdy lekarz nie zaleci inaczej, należy przyjmować 3 x dziennie 5 granulek pod język, trzymając do całkowitego rozpuszczenia. W przypadku małych dzieci lek można rozpuścić w niedużej ilości wody. Preparat zaleca się podawać najpóźniej kwadrans przed lub nie wcześniej niż trzydzieści minut po spożyciu posiłku.

Ostrzeżenia

Granulki zawierają w składzie laktozę i sacharozę, dlatego pacjenci, u których stwierdzono nietolerancję na niektóre cukry, powinni skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem leku.

Uwaga

W przypadku braku na stanie w aptece preparat zamawiamy w hurtowni farmaceutycznej dla konkretnego pacjenta. Aby określić czas oczekiwania prosimy o kontakt email kontakt@aptekawsieci.pl lub telefoniczny telefon 032-415-14-67 w godz.od 8-22 dni robocze.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl