Bebilon NUTRITON na problemy pokarmowe, proszek 135 g

Kod produktu: 6983
Ocena: 4.5 (Ilość ocen: 0)

Zagęszczacz dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.

Producent: Nutricia
Cena: 19,49 zł 19.49
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek

Opakowanie

Karton 135 g

Skład

Maltodekstryna, mączka chleba świętojańskiego, mleczan wapnia

Działanie

Nutriton jest preparatem, którego głównym składnikiem zagęszczającym jest mączka chleba świętojańskiego, uzupełniona w maltodekstryny. Nutriton nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy i sacharozy. W żywieniu niemowląt, które ulewają po karmieniu, służy do zagęszczania mleka modyfikowanego lub preparatu mlekozastępczego (stosowanego w żywieniu dzieci z alergią pokarmową). Może być także stosowany przy karmieniu piersią. U dorosłych, u których występują trudności w połykaniu, służy do zagęszczania zimnych i ciepłych pokarmów płynnych. Nutriton może być dodawany bezpośrednio do płynów lub być podawany łyżeczką w postaci papki.

Wskazania

Do stosowania:

  • w przypadku skłonności do ulewania u niemowląt i dzieci,
  • w żywieniu dorosłych, u których występują trudności w połykaniu.

Sposób uzycia

Karmienie butelką: Przygotować mleko/preparat mlekozastępczy wg zaleceń producenta. Dodać Nutriton w ilości zgodnej z tabelą przygotowania. Wstrząsnąć przez 20sek. do całkowitego rozpuszczenia proszku. Odczekać 7 min, aby produkt zgęstniał.
W postaci papki: Przygotować Nutriton wg proporcji 1 miarka na 15 ml wody. Dobrze wymieszać i pozostawić na 3-4 minuty do zgęstnienia. Zamieszać ponownie i podawać łyżeczką bezpośrednio przed lub w trakcie karmienia.

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 miesiąca życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl