Bobolen Syrop na suchy kaszel 115ml

Kod produktu: 40840
Ocena: 0

Wyrób medyczny z glicerolem i ekstraktem z prawoślazu, zalecany do stosowania w podrażnieniu błony śluzowej jamy ustnej i gardła, związanym z suchym kaszlem.

Producent: POLSKI LEK
Cena: 13,22 zł 13.22
quantity szt.

Opis

Postać

Syrop

Opakowanie

Butelka 115ml, pipeta

Skład

Glicerol, ekstrakt z korzenia prawoślazu DER 3-4:1 (0,55% m/m). Pozostałe składniki: syrop maltitolowy, sok jabłkowy, woda oczyszczona, benzoesan sodu.

Nie zawiera cukru, barwników, aromatów.

Działanie

Bobolen suchy kaszel zawiera glicerol oraz ekstrakt z prawoślazu. Glicerol wykazuje właściwości ochronne i nawilżające na błony śluzowe jamy ustnej i gardła. Ekstrakt z prawoślazu działa powlekająco, osłania błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Dzięki zawartości tych składników, syrop pomaga przywrócić równowagę podrażnionej błony śluzowej jamy ustnej i gardła, szczególnie w przypadku dolegliwości wywołanych suchym kaszlem, w tym kaszlem spowodowanym infekcjami wirusowymi oraz zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, takimi jak: zanieczyszczenia, kurz, suche powietrze i dym papierosowy.

Wskazania

Dla niemowląt od 6. miesiąca życia, kaszel suchy

Sposób użycia

 Dzieci w wieku

Zalecana dawka

 powyżej 6 miesięcy 

1-2 ml - 4 razy w ciągu doby

 od 1 roku do 3 lat

3 ml  - 4 razy w ciągu doby

 od 3 roku do 6 lat

4 ml  - 4 razy w ciągu doby

 od 6 do 12 lat

5 ml - 5 razy w ciągu doby

 

 Dorośli i młodzież

Zalecana dawka

 od 12 lat

10 ml 3-6 razy w ciągu doby

Ostrzeżenia

Zastosowanie zbyt dużej dawki syropu może mieć efekt przeczyszczający. Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować w przypadku zespołu złego wchłaniania fruktozy lub wrodzonej nietolerancji fruktozy ze względu na obecność syropu maltitolowego. 

Nie stosować z innymi preparatami podawanymi doustnie. Produkt może być w razie potrzeby stosowany przez dłuższy czas. W przypadku braku poprawy bądź nasilenia objawów po 3 dniach stosowania należy zasięgnąć poprawy lekarza.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl