CURAPROX Szczoteczki międzyzębowe CPS 011 x 5 szt. + uchwyt (zielony)

Kod produktu: 23590
Ocena: 0

W zestawie 5 sztuk szczoteczek międzyzębowych CPS 011 Curaprox wraz uchwytem.

Producent: CURADEN
Cena: 32,52 zł 32.52
quantity szt.

Opis

Postać

Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych

Opakowanie

1 op. 5 szczoteczek spiralnych + uchwyt (zielony)

  • Średnica rdzenia: 1,1 mm / Wielkość przestrzeni: 5,0 mm

Działanie

Curaprox CPS 011 jest największą szczoteczką z serii "prime" - polecana dla osób o większych przestrzeniach międzyzębowch i przy założonych aparatach ortodontycznych. Posiada cienki rdzeń o pojedynczej warstwie włosia do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych > 1,1 mm i o średnicy szczoteczki 5,0mm. Bardzo cienka metalowa spirala jest wykonana z drutu chirurgicznego.

Szczoteczki czyszczą delikatniej i skuteczniej od zwykłych szczoteczek międzyzębowych. Szczoteczka jest sztywna i wytrzymała. Rączka uchwytu wykonana jest z dobrej jakości materiału plastycznego o ergonomicznym kształcie. Zaokrąglony kształt pozwala na swobodny dostęp szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych. Dobrze dobrana szczoteczka wystarcza na ok. 7 - 10 dni użytkowania

Wskazania

Do higieny przestrzeni międzyzębowych.

Sposób użycia

Wprowadzić szczoteczkę międzyzębową CPS pod kątem do przestrzeni międzyzębowej: koniec szczoteczki ustawić pod kątem do osi zęba i ostrożnie wsunąć, aż do punktu środkowego zębów.

Przesunąć uchwyt tak, aby szczoteczka była prostopadle do osi zęba. Nie należy używać zbyt dużej siły! Nieprawidłowe użycie może prowadzić do uszkodzenia dziąsła.

Wystarczy jeden ruch "tam i z powrotem", by usunąć płytkę nazębną, resztki pokarmu i wszelkie osady.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl