Citogla Vis Omk1 Krople do oczu 10ml

Kod produktu: 35672
Ocena: 0

Citogla VIS OMK1 stanowi nieodzowne wsparcie w procesie przywracania integralności błon komórkowych, które   uległy uszkodzeniu wskutek degeneracyjnych zmian patologicznych oka (np. jaskry).

Producent: SOLINEA
Cena: 28,57 zł 28.57
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik 10ml

Skład

Sól monosodowa cytykoliny, kwas hialuronowy, jednozasadowy monohydrat fosforanu sodu, dwuzasadowy dodekahydrat fosforanu sodu, chlorek sodu, chlorek benzalkoniowy, woda do iniekcji.

Działanie

Citogla VIS OMK1 to roztwór do oczu z cytykoliną (2%) i kwasem hialuronowym (0,2%) o wysokiej masie cząsteczkowej. Dzięki cytykolinie, Citogla VIS OMK1 stanowi nieodzowne wsparcie w procesie przywracania integralności błon komórkowych, które   uległy   uszkodzeniu   wskutek degeneracyjnych zmian patologicznych oka (np. jaskry). W przypadku uszkodzeń nabłonka rogówki i spojówki, roztwory   zawierające   kwas hialuronowy   tworzą mikrośrodowisko   sprzyjające   procesom   regeneracji powierzchni oka.

Kwas hialuronowy, który uzyskuje się metodą syntezy biotechnologicznej,   tworzy   roztwory   mukomimetyczne,   mukoadhezyjne i wiskoelastyczne, pozwalające zwiększyć stabilność filmu łzowego, a tym samym zapewnić odpowiedni poziom natłuszczenia, nawilżenia i ochrony powierzchni oka.

Wskazania

Produkt polecany jest w przypadku neurodegeneracyjnych chorób oczu, w szczególności jaskry.

Sposób użycia

1 kropla 3 razy dziennie, zależnie od potrzeb.

Po   zastosowaniu widziany obraz może ulec tymczasowemu rozmyciu – zaleca się odczekanie kilku sekund przed przystąpieniem do czynności, które wymagają ostrości widzenia. Po zastosowaniu należy odczekać 10-15 minut przed użyciem innych, stosowanych miejscowo produktów leczniczych do oczu. Należy zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl