D3-ecovit kapsułki twist off 400 j.m. 30 szt.

D3-ecovit kapsułki twist off 400 j.m. 30 szt.

Kod produktu: 32023
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Wysokoprzyswajalna witamina D3 dla niemowląt od pierwszych dni życia i dzieci

Producent: KROTEX
Cena: 7,50 zł 7.50
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki twist off

Opakowanie

1 op. 30 kapsułek

Skład

Zawartość witaminy D3 w 1 kapsułce: 400 IU (10 mcg).cholekalcyferol (witamina D3), olej MCT (średnio-łańcuchowe trójglicerydy), gliceryna - substancja utrzymująca wilgoć, żelatyna.

Działanie

Witamina D jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju organizmu, ma wielokierunkowy, korzystny wpływ na prawidłowy wzrost i rozwój kości, zapobiegając krzywicy, warunkuje wchłanianie wapnia i fosforu z diety oraz wzmacnia naturalną odporność organizmu. Stosowanie witaminy 03 w odpowiednich dawkach jest rekomendowane już od pierwszych dni życia dla zapewnienia zdrowego rozwoju.

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w celu profilaktyki krzywicy, profilaktyki niedoborów i w przypadku niedoboru witaminy D3.

Sposób użycia

Noworodki i małe dzieci: należy wycisnąć zawartość kapsułki na łyżeczkę lub dodać do niewielkiej ilości pokarmu (przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki); można również wycisnąć zawartość kapsułki bezpośrednio do ust dziecka (należy zachować ostrożność przy podawaniu preparatu by dziecko nie połknęło kapsułki). Dzieci i dorośli: otoczka kapsułki składa się z żelatyny, może być spożywana w całości bez wyciśnięcia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.1 kapsułka twist-off dziennie (10mcg - 400 j.m. witaminy D3); w zależności od potrzeb lekarz zaleci odpowiednią dawkę witaminy D3.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl