DERMATIX Żel silikonowy do leczenia blizn 15 g

Kod produktu: 4635
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Przezroczysty, szybko wysychający i utrzymujący odpowiednią wilgotność skóry żel silikonowy do leczenia blizn

Producent: HANSON MEDICAL
Cena: 145,03 zł 145.03
quantity szt.

Opis

Producent:

HANSON MEDICAL INC.

Postać:

Żel silikonowy

Opakowanie:

Tubka 15 g

Skład:

Polisoloksan.

Działanie:

Wykazano, że Dermatix spłaszcza, zmiękcza i wygładza blizny, łagodzi świąd. Dermatix żel łatwo nakłada się na wszystkie obszary skóry, w tym twarz, okolice stawów i zgięć oraz szybko wysycha pozostawiając niewidoczny „błonę".

Wskazania:

W leczeniu blizn po zakończeniu gojenia rany, gdy skóra jest nieuszkodzona oraz w zapobieganiu nieprawidłowemu bliznowaceniu w postaci bliznowca (keloid) lub blizny przerostowej. Dermatix jest stosowany do blizn powstałych w wyniku gojenia ran pooperacyjnych, pourazowych i pooparzeniowych.

Ostrzeżenia:

Dermatix nie może być stosowany na uszkodzoną skórę.
Należy zachować ostrożność stosując Dermatix wokół powiek, tak aby uniknąć kontaktu z oczami.

Sposób użycia:

Bardzo cienką warstwę żelu należy nakładać na leczoną powierzchnię dwa razy dziennie, z zachowaniem następujących zaleceń: - powierzchnię, na którą ma być nakładany żel, należy umyć, następnie wysuszyć; - delikatnie rozprowadzić bardzo cienką warstwę na leczonej powierzchni; - pozostawić do wyschnięcia na powietrzu przez 4-5 minut przed przykryciem ubraniem lub makijażem (należy pamiętać, że Dermatix zanim całkowicie wyschnie może pobrudzić ubranie). Jeśli Dermatix nie wyschnie w ciągu 4-5 minut, może to oznaczać, że została zastosowana zbyt duża ilość żelu. Należy wówczas usunąć nadmiar żelu i poczekać, aż pozostała warstwa wyschnie.
Na wyschniętą warstwę żelu można stosować kosmetyki. Dermatix można stosować u dzieci. Zaleca się stosowanie żelu przez co najmniej 2 miesiące. Stosując preparat dłużej niż przez 2 miesiące można uzyskać lepsze wyniki leczenia.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać żel

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl