DUREX PLAY Żel intymny Soczysta Wiśnia 50ml

Kod produktu: 23007
Ocena: 0

Intymny żel o soczystym smaku wiśni. Gładki w dotyku żel może redukować suchość pochwy i uczucie dyskomfortu

Producent: RECKITT BENCKISER HEALTHCARE
Cena: 15,02 zł 15.02
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Pojemnik 50ml

Skład

Glycerol, Purified Water, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Benzoic Acid, Sodium Saccharin BP, Sodium Hydroxide, Cherry bond 15811705.

Działanie

Durex Play Soczysta Wiśnia żel intymny o smaku wiśniowym to soczysty smakowy żel intymny. Nie zawiera cukru, więc może być stosowany tak często, jak się chce. Żel na bazie wody może być bezpiecznie używany z prezerwatywą.

Wskazania

Ułatwienie i uprzyjemnienie stosunku seksualnego.

Sposób użycia

Zdejmij wieczko, przekręć pompkę i delikatnie naciśnij. Rozprowadź na skórze niewielką ilość żelu.

Przechowywanie

Durex Play Soczysta Wiśnia żel intymny o smaku wiśniowym należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania. Mimo że produkt nie jest niebezpieczny w razie połknięcia, należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Uwagi

Durex Play Soczysta Wiśnia żel intymny o smaku wiśniowym jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Nie klei się i nie zostawia plam, ale należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie lubrykantu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub dodatkowe nawilżenie lubrykantem jest potrzebne cały czas, należy skontaktować się z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl