Daktarin puder(aerosol) 100g

Kod produktu: 9669
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Puder leczniczy w aerozolu przeciw grzybicom

Producent: MCNEIL AB
Cena: 27,05 zł 27.05
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Puder

Opakowanie:

Aerozol 100 g

Skład:

Azotan mikonazolu oraz substancje pomocnicze: talk, stearalkonian hectoritu (bentone 27), seskwioleinian sorbitanu (acarel 83). Pojemnik zawiera etanol i propellent Butane 40.

Działanie:

Lek Daktarin puder leczniczy do rozpylania na skórę zawiera substancję czynną mikonazol. Mikonazol działa przeciwgrzybiczo między innymi na dermatofity i drożdżaki oraz przeciwbakteryjnie na Gram-dodatnie pałeczki i ziarenkowce. Mikonazol znajduje zastosowanie także w leczeniu grzybic wtórnie zakażonych. Mikonazol niezwykle likwiduje świąd skóry, który często towarzyszy zakażeniom wywoływanym przez dermatofity i drożdżaki. Świąd ustępuje przed pojawieniem się innych oznak wyleczenia.

Wskazania:

Grzybica międzypalcowa stóp ("stopa sportowca"), grzybica obrębna pachwin. Może być również stosowany zapobiegawczo, do środka butów i skarpetek.

Przeciwwskazania:

U osób ze stwierdzoną nadwrażliwością na mikonazol lub którą kolwiek substancję pomocniczą leku. W leczeniu grzybiczych zakażeń owłosionej skóry głowy, błon śluzowych, paznokci oraz na znamioną skórę.

Dawkowanie:

Lek Daktarin puder leczniczy do rozpylania na skórę stosuje się na zmienione chorobowo miejsca na skórze, zwykle 2 razy na dobę. Przed użyciem wstrząsnąć.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl