Depulol żel 20g

Kod produktu: 5895
Ocena: 0

Żel do nacierania podczas lekkich stanów przeziębieniowych dla dzieci od 6 miesiąca życia

Producent: HASCO LEK
Cena: 12,54 zł 12.54
quantity szt.

Opis

Postać:

Żel

Dawka:

5% + 5% + 6%

Opakowanie:

Tubka 20 g

Skład:

Olejek eukaliptusowy 5 g, olejek rozmarynowy 5 g, balsam peruwiański 6 g oraz substancje pomocnicze: karbomer 934 P, sodu wodorotlenek 30%, polisorbat 20, emulgatori Pionier 5300, woda oczyszczona

Działanie:

Skojarzone działanie olejków eterycznych i balsamu peruwiańskiego powoduje zmniejszenie przekrwienia górnych dróg oddechowych, ułatwia oddychanie oraz odkrztuszanie w przypadku zalegania wydzieliny w drogach oddechowych.

Wskazania:

Pomocniczo w chorobach z przeziębienia, z towarzyszącymi im utrudnieniem odkrztuszania i kaszlem. Do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować preparatu u pacjentów uczulonych na balsam peruwiański lub propolis oraz nadwrażliwych na którykolwiek ze składników produktu, jak również u dzieci poniżej 6 miesiąca życia.

Sposób użycia:

Stosować na skórę, 2 razy na dobę rano i wieczorem przez okres występowania dolegliwości. Nanieść niewielką ilość żelu na górne części pleców i klatki piersiowej, delikatnie wetrzeć.Dorośli i dzieci powyżej 6 miesiąca życia:

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 miesiąca zycia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać żel

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl