Dernilan krem 35 g

Kod produktu: 1571
Ocena: 0

Preparat ułatwia gojenie się ran i działa przeciwzapalnie

Producent: HERBAPOL WROCŁAW
Cena: 11,63 zł 11.63
quantity szt.

Opis

Postać

Krem

Opakowanie

Tubka 35 g

Skład

Kamfora racemieczna (Camphora racemica) 1 g, alantoina (Allantoinum) 300 mg, nikotynamid (Nicotinamidum) 250 mg, kwas salicylowy (Acidum salicylicum) 100 mg oraz substancje pomocnicze: polioksyetylenowany alkohol cetylowo-stearylowy, glicerolu monostearynian, oktylu stearynian, alkohol stearylowy, kaprylu trójglicerynian, decylu oleinian, parafina ciekła, glicerol (E 422), karboksypolimetylen, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona

Działanie

Lek Dernilan krem dzięki skojarzonemu działaniu składników: alantoiny, nikotynamidu, kwasu salicylowego i kamfory działa przeciwzapalnie i gojąco na zmienioną chorobowo skórę. Ułatwia usuwanie zgrubiałego, zrogowaciałego naskórka ze stóp i rąk.

Wskazania

W przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka, w pielęgnacji skóry stóp i rąk.

Przeciwwskazania

W przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na składniki preparatu. Na rozległe obszary uszkodzonej skóry oraz na błony śluzowe. Nie zaleca się stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Nie zaleca się stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Sposób użycia

Skórę stóp i rąk smarować kremem od 3 do 4 razy na dobę. Krem lekko wmasować, co kilka dni stopy lub ręce wymoczyć i usunąć zrogowaciały naskórek. Po wygojeniu zmian, krem stosować 1 do 2 razy na dobę po umyciu stóp i rak.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl