Ectovazz chusteczki z ektoiną x 20 szt.

Kod produktu: 42338
Ocena: 0

Chusteczki ECTOVAZZ z ektoiną skutecznie łagodzą typowe objawy towarzyszące zapaleniu powiek oraz zapaleniu spojówek, takie jak świąd, zaczerwienienie, uczucie pieczenia.

Producent: SOLINEA
Cena: 29,08 zł 29.08
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Chusteczki

Opakowanie

20 szt.

Skład

Woda, ektoina (Ectoin), Glycoin natural, glicerol, glikol pentylenowy, poliglukozyd kwasów oleju kokosowego (coco-glucoside), kwas cytrynowy.

Działanie

Chusteczki ECTOVAZZ z ektoiną skutecznie łagodzą typowe objawy towarzyszące zapaleniu powiek oraz zapaleniu spojówek, takie jak świąd, zaczerwienienie, uczucie pieczenia. ECTOVAZZ stabilizuje naturalną barierę ochronną skóry i wspiera proces regeneracji podrażnionych i objętych stanem zapalnym powiek i okolic oczu.

Wskazania

ECTOVAZZ przeznaczony jest do pielęgnacji i wspomagania leczenia podrażnień oraz stanów zapalnych powiek i okolic oczu wywołanych przez m.in. infekcję bakteryjną (jęczmień), zakażeniem pasożytami (nużeńce), zablokowaniem ujść gruczołów Meiboma (gradówka) oraz w przypadku objawów alergii.

Sposób użycia

STOSOWAĆ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYTKOWANIA

O ile lekarz nie zaleci inaczej - stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem

  • Otworzyć saszetkę i rozłożyć chusteczkę.
  • Nie otwierając oczu, delikatnie przyłożyć chusteczkę do powieki i nasady rzęs.
  • Delikatnie masować powiekę i nasadę rzęs małymi, kolistymi ruchami (w kierunku wewnętrznego kącika oka), w celu usunięcia wszelkiej wydzieliny i zanieczyszczeń.
  • Czynność powtórzyć wokół drugiego oka, używając nowej chusteczki.

Chusteczki ECTOVAZZ mogą przy aplikacji wytwarzać delikatną pianę, co zapewnia lepszy efekt oczyszczania. Dla optymalnych rezultatów pozostaw preparat na powiece. Nie wymaga spłukiwania.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na ektoinę lub którykolwiek ze składników. Nie używać chusteczki z uszkodzonej lub przebitej saszetki. Do stosowania wyłącznie na skórę. Unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl