Essylimar tabletki powlekane x 40 szt.

Kod produktu: 18081
Ocena: 0

Lek zawierający 100 mg kompleksu sylimarynowo-fosfolipidowego. Działa wspomagająco w zaburzeniach czynności wątroby. Essylimar zawiera kompleks sylimarynowo-fosfolipidowy o zawartości 30% flawonolignanów w przeliczeniu na silibinę. Stosowany jest tradycyjnie w proponowanych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Producent: HERBAPOL POZNAŃ
Cena: 14,90 zł 14.90
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki powlekane

Opakowanie

40 szt.

Skład

1 tabletka zawiera 100mg kopleksu sylimarynowo-fosfolipidowego z zawartośći 30% flawonolignanów w przeliczeniu na silibinę i 1,5% fosforu.

Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna z krzemionką koloidalną 2%, kroskarmeloza sodowa, hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, lak indygotyny (E 132), lak żółcień chinolinowej (E 104).

 

Wskazania

Lek stosuje się wspomagająco w zaburzeniach czynności wątroby.

Sposób użycia

Zalecana dawka dla dorosłych: 1 tabletka 3 razy dziennie w chorobach przewlekłych; 2 tabletki 3 razy dziennie w stanach ostrych, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Lek należy przyjmować po jedzeniu.

Ostrzeżenia

Leku nie należy stosować w przypadku uczulenia na substancje czynne lub którykolwiek z pozostałych składników. W przypadku objawów żółtaczki (pojawienie się żółtego odcienia skóry lub zażółcenia gałki ocznej) należy się zgłosić do lekarza. Jeśli inne objawy nasilą się lub nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz może zalecić kontynuowanie terapii.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl