HAIRGEN Spray do stosowania na łysienie 125 ml

Kod produktu: 38599
Ocena: 0

Wyrób medyczny o unikalnej formule zapobiegający nadmiernemu wypadaniu włosów. Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn.

Producent: BODERM
Cena: 84,92 zł 84.92
quantity szt.

Opis

Postać

Preparat w sprayu

Opakowanie

Pojemnik z rozpylaczem

Skład

Składniki główne: melatonina, palma sabałowa, miłorząb japoński

Melatonin, Diaminopyrimidine Oxide, Niacynamide, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Ginko Biloba Leaf Extract, Lactis Proteinum (Milk Proteins), Acetyl Cysteine, Acetyl Methionine excipients

Działanie

Wspomaga leczenie łysienia. Działa bezpośrednio na mieszki włosa, tworzy ochronne mikrośrodowisko, która posiada właściwości antyoksydacyjne.

  • Melatonina, Palma Sabałowa, miłorząb japoński - rewitalizują włosy, hamując lub kontrolując utratę włosów, jak również stymulują ich wzrost.
  • Tlenek diaminopirymidy - przyspiesza wzrost włosów i zwiększa ich objętość

Wskazania

Łysienie rozlane lub androgenowe. Kobiety i mężczyźni.

Sposób użycia

Stosować 1-2 razy dziennie przez 3 miesiące. Stosować na suche włosy. Dostawić końcówkę aplikatora do miejsc wypadania włosów i wcisnąć pompkę (do 6 wciśnięć). Po użyciu można rozczesać, ale nie należy ich spłukiwać przez następne 2-3 godziny.

Ostrzeżenia

Unikać kontaktu z oczami (w takim przypadku spłukać obficie wodą). Przechowywać w miescu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie przekraczającej 28C. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. W przypadku połknięcia należy skontaktować się z najbliższym Centrum Informacji Toksykologicznej.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl