HEEL Engystol siły obronne tabletki 50 szt

Kod produktu: 7077
Ocena: 3.88234

Tabletki podjęzykowe Heel Engystol stanowią homeopatyczny produkt leczniczy złożony, który zawiera w swoim składzie roślinne składniki odpowiedzialne za wspieranie prawidłowej pracy układu immunologicznego. Preparat może być stosowany wspomagająco w leczeniu infekcji wirusowych i bakteryjnych górnych dróg oddechowych, takich jak przeziębienie. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej czwartego roku życia.

Producent: HEEL
Cena: 34,23 zł 34.23
quantity szt.

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy złożony, tabletki Heel Engystol, jakie oferuje sklep Apteka w Sieci, wspierają organizm w walce z infekcjami górnych dróg oddechowych, takich jak przeziębienie. Znajdujące się w leku składniki łagodzą dolegliwości towarzyszące infekcjom, skracają czas trwania choroby, a także przyspieszają proces zdrowienia. Produkt, który oferuje nasza apteka internetowa, jest przeznaczony do stosowania podjęzykowego. W przypadku małych dzieci tabletki mogą być rozkruszone i podawane z niewielką ilością wody.

Postać leku:

Tabletki podjęzykowe

Opakowanie zawiera:

50 sztuk tabletek

Skład:

Vincetoxicum hirundinaria D6, Vincetoxicum hirundinaria D10, Vincetoxicum hirundinaria D30 aa 75 mg; Sulfur D4, Sulfur D10 aa 37,5 mg oraz substancje pomocnicze: stearynian magnezu

Działanie:

Składniki, jakie zawierają tabletki Heel Engystolwspierają organizm w walce z infekcją górnych dróg oddechowych i łagodzą objawy przeziębienia.

Wskazania:

Wspomagająco w łagodzeniu objawów towarzyszących infekcjom górnych dróg oddechowych, takich jak przeziębienie, grypa, angina, ból gardła, itp.

Dawkowanie:

Osoby dorosłe i dzieci powyżej 12 lat: zaleca się przyjmowanie 1 tabletki Heel Engystol 3 razy na dobę. Dzieci od 6 do 12 roku życia: 1 tabletka 1 raz dziennie. Dzieci w wieku od 4 do 5 lat: 0,5-1 tabletka 1 raz dziennie po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Przeciwwskazania:

Nie podawać osobom, u których stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku.

Ostrzeżenia:

Jeżeli objawy nie ustępują lub utrzymują się przez okres dłuższy niż 7 dni, należy zasięgnąć porady lekarskiej.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja 2 tygodniowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl