HEEL Nervoheel N tabletki 50szt

Kod produktu: 4982
Ocena: 4.375

Tabletki Nervoheel stanowią homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi, który jest przeznaczony do stosowania wspomagająco w łagodnych stanach napięcia nerwowego. Preparat działa w oparciu o naturalne składniki roślinne i mineralne, dzięki czemu nie wywołuje niepożądanych efektów ubocznych. Jest polecany w szczególności dla osób z nerwicą klimakteryczną oraz zaburzeniami psychosomatycznymi.

Producent: HEEL
Cena: 29,85 zł 29.85
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Dostępne bez recepty tabletki Nervoheel, które posiada w swojej ofercie sklep Apteka w Sieci, stanowią preparat homeopatyczny ze wskazaniami leczniczymi, polecany do stosowania wspomagająco w łagodnych stanach napięcia nerwowego. Podobnie jak inne produkty homeopatyczne, które oferuje nasza apteka internetowa, lek ten został wytworzony w oparciu o naturalne składniki pochodzenia roślinnego oraz mineralnego. Tabletek nie należy stosować przez dłuższy okres bez zasięgnięcia porady lekarskiej. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych w ostatnim czasie lekach, nawet tych bez recepty.

Postać leku:

Tabletki

Opakowanie zawiera:

50 tabletek podjęzykowych

Skład:

Acidum phosphoricum D4 60 mg, Strychnos ignatii D4 60 mg, Sepia officinalis D4 60 mg, Kalium bromatum D4 30 mg, Zincum isovalerianicum D4 30 mg oraz substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, stearynian magnezu

Działanie:

Tabletki Nervoheel N stanowią lek homeopatyczny pomagający zmniejszyć napięcie nerwowe. Zawarte w preparacie składniki poprawiają aktywność intelektualną, podnoszą nastrój, łagodzą bóle głowy, a także zapobiegają napadom histerii oraz zaburzeń psychosomatycznych.

Wskazania:

Preparat jest przeznaczony do stosowania wspomagająco w łagodnych stanach napięcia nerwowego.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u osób, u których została stwierdzona nadwrażliwość na którykolwiek ze składników tabletek. Nie podawać pacjentom ze stwierdzoną nadwrażliwością na brom. Nie zaleca się stosowania tabletek u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Dawkowanie:

W przypadku gdy lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież powyżej dwunastego roku życia – po 1 tabletce 3 razy dziennie. Nie przekraczać dziennej rekomendowanej przez producenta dawki do spożycia. Tabletkę należy powoli rozpuścić w ustach.

Przechowywanie:

Lek Nervoheel należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Środki ostrożności:

Tabletki Nervoheel zawierają w składzie laktozę, dlatego pacjenci, u których została stwierdzona nietolerancja niektórych cukrów, przed zastosowaniem leku powinni skonsultować się z lekarzem. Ze względu na brak odpowiednio udokumentowanych badań dotyczących stosowania leku u dzieci, tabletek nie zaleca się podawać dzieciom poniżej dwunastego roku życia.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl