HEEL Traumeel S maść 50 g

Kod produktu: 4305
Ocena: 4.5 (Ilość ocen: 1)

Stworzona w oparciu o składniki roślinne i mineralne Heel Traumeel maść jest przeznaczona do łagodzenia dolegliwości bólowych i obrzęków towarzyszących urazom i drobnym kontuzjom. Może być stosowana w przypadku stłuczeń, krwiaków, siniaków, naciągnięć i przeciążeń mięśni, a także przy bólach mięśniowo-stawowych. Przed zastosowaniem u dzieci poniżej dwunastego roku życia należy zasięgnąć porady lekarskiej.

Producent: HEEL
Cena: 30,25 zł 30.25
quantity szt.

Opis

Homeopatyczny produkt leczniczy Heel Traumeel maść, jaki posiada w ofercie sklep Apteka w Sieci, redukuje obrzęk, ból oraz stany zapalne towarzyszące drobnym kontuzjom, takim jak stłuczenia, siniaki oraz przeciążenia mięśni, ścięgien i wiązadeł. Podobnie jak inne preparaty homeopatyczne, które oferuje nasza apteka internetowa, maść została wyprodukowana w oparciu o związki roślinne i nie wywołuje efektów ubocznych.

Postać:

Maść

Opakowanie

Tubka zawierająca 50 g maści

Skład:

Arnica montana D3 1,5 G, Calendula officinalis TM 0,45 G, Hamamelis virginiana TM 0,45 G, Echinacea TM 0,15 G, Echinacea purpurea TM 0,15 G, Chamomilla recutita TM 0,15 G, Symphytum officinale D4 0,1 g, Bellis perennis TM 0,1 g, Hypericum perforatum D6 0,09 g, Achillea millefolium TM 0,09 g, Aconitum napellus D1 0,05 g, Atropa bella-donna D1 0,05 g, Mercurius solubilis Hahnemanni D6 0,04 g, Hepar sulfuris D6 0,025 g oraz substancje pomocnicze: emulgowany alkohol cetostearylowy, parafina ciekła, wazelina biała, woda oczyszczona, etanol

Działanie:

Heel Traumeel maść stanowi lek homeopatyczny zawierający w swoim składzie związki aktywne łagodzące ból i obrzęk, redukujące stany zapalne towarzyszące drobnym urazom oraz przyspieszające procesy gojenia. Preparat działa w oparciu o naturalne składniki roślinne i mineralne, w sposób odmienny od leków przeciwbólowych i niesteroidowych środków przeciwzapalnych. Ponieważ jest dobrze tolerowany, może być łączony z innymi lekami.

Wskazania:

Wspomagająco w celu łagodzenia objawów towarzyszących urazom i kontuzjom oraz w eliminowaniu dolegliwości bólowych mięśni i stawów.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Zawarty w maści alkohol cetostearylowy może przyczynić się do wystąpienia miejscowych reakcji alergicznych naskórka, takich jak np. kontaktowe zapalenie skóry.

Ostrzeżenia:

Należy unikać smarowania maścią dużych powierzchni skóry. W rzadkich przypadkach mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości, objawiające się świądem, pieczeniem i zaczerwienieniem. W takiej sytuacji należy zaprzestać stosowania leku.

Sposób użycia:

Heel Traumeel maść jest przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, preparat należy aplikować na chorobowo zmienione miejsca dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Nie stosować z opatrunkiem zamkniętym. Nie stosować na skórę, której ciągłość została przerwana (na rany). Produkt nie jest przeznaczony do stosowania długotrwałego – nie zaleca się korzystania z maści przez okres dłuższy niż siedem dni.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać maść

Opinie o produkcie (1)

26 kwietnia 2022

Stosuję przy wszelkich bólach mięśni spowodowanych kontuzjami na siłowni. Smaruje grubą warstwą maści bo wtedy szybciej odczuwam ulgę. Generalnie polecam również ze względu na naturalny skład i bezpieczeństwo stosowania.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl