HOT PLAST plaster rozgrzewający 1 szt.

Kod produktu: 42299
Ocena: 0

Hipoalergiczny plaster rozgrzewający zawierający naturalne składniki. Przynosi ulgę w bólu przez 24 godziny.

Producent: EUROSIREL SPA
Cena: 2,69 zł 2.69
quantity szt.

Opis

Postać

Plaster

Opakowanie

1 szt.

Skład

Acrylates copolymer, Arnica montana extract, herpagophytum procumbens, glycerin, salix alba bark extract

Produkt nie zawiera substancji leczniczych.

Działanie

Plaster HOT PLAST zawiera wyciągi roślinne stosowane powszechnie w medycynie ludowej. Arnika oraz czarci pazur znane są ze swoich właściwości rozgrzewających. W wyniku aplikacji plastra na skórę następuje miejscowe usprawnienie krążenia krwi, co objawia się przyjemnych odczuciem ciepła i rozluźnieniem mięśni.

Wskazania

Przykurcze mięśni, bóle reumatyczne, urazy sportowe, sztywność karku, ból pleców, ból stawów, ból menstruacyjny.

Sposób użycia

1. Przyciąć plaster do żądanego rozmiaru.

2. Odkleić folię i zwilżyć klej ciepłą wodą.

3. Przykleić plaster na skórę. delikatnie potrzeć.

4. Pozostawić na skórze maksymalnie 24 godziny.

Uwaga. Stopień i czas odczuwania ciepła różni się w zależności od osoby. Działanie łagodzące ból trwa nieprzerwanie przez 24 godziny, przy czym efekt rozgrzewający jest odczuwalny przez kilka godzin.

Ostrzeżenia

Wyrób tylko do użytku zewnętrznego, jednorazowego. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować plastra jednocześnie z innym leczeniem miejscowym. Nie stosować więcej niż 1 plaster na dany obszar ciała. Stosować nie dłużej niż przez 4 kolejne dni, aby uniknąć podrażnienia skóry. Nie stosować jeśli opakowanie jest uszkodzone. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Stosować na nieuszkodzoną powierzchnię skóry. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie stosować u kobiet w ciąży i dzieci poniżej 14 roku życia. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej lub uczucia dyskomfortu zaprzestać stosowania i zasięgnąć porady lekarza.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl