Hascofungin płyn do stosowania na skórę 30ml

Kod produktu: 15043
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Leczenie miejscowe grzybic skóry

Producent: HASCO LEK
Cena: 15,38 zł 15.38
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn na skórę

Opakowanie

Butelka 30 ml

Skład

Ciclopiroxi olaminum, Vehiculumad

Działanie

Skuteczny wobec wielu gatunków dermatofitów, pleśni, drożdżaków a także niektórych innych grzybów chorobotwórczych. Cyklopiroks zaburza transport niezbędnych substancji odżywczych do komórki, uszkadza błonę komórkową oraz hamuje niektóre procesy metaboliczne, czego konsekwencją jest śmierć komórek grzyba. Po podaniu miejscowym na skórę cyklopiroks z olaminą przenika do naskórka i mieszków włosowych, osiągając szczególnie duże stężenie w warstwie rogowej naskórka. Wchłanianie substancji czynnej do krwi jest znikome.Preparat ma działanie przeciwgrzybicze, a także słabsze przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Wskazania

Grzybica skóry gładkiej i owłosionej,kandydoza, grzybica ciała, grzybica podudzi, grzybica stóp, łupież pstry.

Sposób stosowania

Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania na skórę. Zwykle lek nanosi się na zmienione chorobowo miejsca na skórze i wokół nich 2 razy na dobę (rano i wieczorem).W przypadku kandydozy, grzybicy ciała i pachwin oraz łupieżu pstrego stosować przez 2–4 tygodni, w przypadku grzybicy stóp stosować 4 tygodnie lub dłużej. Jeżeli zmiany nie ustąpią po 4 tygodniach leczenia należy skonsultować się z lekarzem.

Uwaga

Unikać kontaktu z oczami.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl