Hascovir PRO krem 5g

Kod produktu: 9198
Ocena: 0

Krem na opryszczkę

Producent: HASCO LEK
Cena: 9,72 zł 9.72
quantity szt.

Opis

Postać

Krem

Dawka:

50 mg

Opakowanie:

Tubka 5 g

Skład:

Acyklowir 5,0 g oraz substancje pomocnicze: glikol propylenowy, Polaxamer 407, alkohol cetostearylowy, laurylosiarczan sodu, wazelina, parafina, woda oczyszczona

Działanie:

Acyklowir jest lekiem przeciwwirusowym. Gromadzi się wybiórczo w tkance zarażonej wirusem opryszczki pospolitej (Herpes simplex). Tam przekształca się w postać czynną - trójfosforan acyklowiru, który wbudowując się w DNA wirusa hamuje tym samym jego rozwój.

Wskazania:

Opryszczka wargowa (tzw. zimno) oraz zmiany opryszczkowe na twarzy wywołane przez wirusa opryszczki pospolitej (Herpes simplex).

Sposób użycia:

Miejscowo do użytku zewnętrznego. Zmiany opryszczkowe i bezpośrednie ich okolice smarować niewielką ilością kremu 5 razy na dobę co około 4 godziny. Najlepiej rozpocząć leczenie w momencie wystąpienia pierwszych objawów zakażenia (uczucie swędzenia, pieczenia lub kłucia, a następnie tworzenie się pęcherzyka wypełnionego płynem surowiczym). Natychmiastowe zastosowanie kremu w okresie nawrotu choroby może całkowicie zapobiec jej rozwojowi. Aby zapobiec przenoszeniu infekcji na inne partie skóry, należy umyć ręce przed i po zastosowaniu kremu. Leczenie powinno trwać 5 dni. Jeżeli po tym czasie objawy nie ustępują, leczenie można przedłużyć o kolejne 5 dni. Gdy po 10 dniach objawy chorobowe nie ustępują, należy zgłosić się do lekarza.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać krem

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl