Hedrin Szampon do leczenia wszawicy 100ml

Kod produktu: 42613
Ocena: 0

Wyrób medyczny w formie szamponu do usuwania wszy głowowych i ich jaj. Działa już w 5 minut podczas rutynowego mycia włosów.

Producent: THORNTON & ROSS
Cena: 28,13 zł 28.13
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Szampon

Opakowanie

Butelka 100ml

Skład

Izononian izonylu, Laurylosiarczan etoksylowany monoizopropaloaminy, Alkohol laurylowy oksyetylenowany 4 molami tlenku etylu, Dietanoloamid kwasów tłuszczowych z olejku kokosowego.

Działanie

Hedrin szampon eliminuje wszy i ich jaja poprzez proces fizyczny. Składniki preparatu powodują rozpuszczenie woskowej warstwy pokrywającej wszy, co prowadzi do ich odwodnienia i śmierci.

Wskazania

Dorośli i dzieci od 1. roku życia. Leczenie wszawicy głowowej.

Sposób użycia

Szampon wystarczy nanieść na suche włosy i pozostawić na 5 minut, po czym zwilżyć włosy i wetrzeć preparat do uzyskania piany, a następnie spłukać bez konieczności dodatkowego mycia włosów zwykłym szamponem. Po 7 dniach należy przeprowadzić kontrolę w celu upewnienia się, że wszystkie wszy i ich jaja zostały usunięte. W przypadku zauważenia jakichkolwiek żywych wszy lub ich jaj, szampon ponownie nałożyć i pozostawić na włosach na nie dłużej niż 5 minut.

Należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego na włosy i skórę głowy. Stosować pod kontrolą osób dorosłych. Nie stosować u dzieci poniżej pierwszego roku życia. Nie stosować na uszkodzoną, zainfekowaną lub zakrwawioną skórę. Nie połykać. W przypadku połknięcia szamponu, należy zasięgnąć porady medycznej zabierając ze sobą opakowanie preparatu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przepłukać dużą ilością wody. Jeśli podrażnienie będzie utrzymywać się, należy zasięgnąć porady medycznej.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl