Heviran comfort plastry na opryszczkę x 15 szt.

Kod produktu: 43128
Ocena: 0

Plastry na opryszczkę Heviran Comfort zmniejszają widoczność oraz łagodzą dolegliwości związane z opryszczką.

Producent: POLPHARMA
Cena: 22,92 zł 22.92
quantity szt.

Opis

Postać

Plastry na opryszczki

Opakowanie

15 szt.

Skład

kwas hialuronowy (0,5%)

Działanie

Wyrób medyczny jest w postaci miękkiego krążka poliuretanowego nasączonego hipoalergiczną substancją, w której rozpuszczono kwas hialuronowy (0,5%). Kwas hialuronowy, dzięki odpowiedniemu nawilżeniu skóry, łagodzi uczucie swędzenia i mrowienia oraz chroni przed powstawaniem blizn.

Heviran Comfort plastry na opryszczkę działają jak ochronna tarcza:

  • wspomagają proces gojenia opryszczki dzięki utrzymaniu odpowiedniego mikrośrodowiska
  • zmniejszają ryzyko infekcji tworząc barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi
  • chronią przed przeniesieniem wirusa na inne miejsca na skórze lub zakażeniem innych osób dzięki higienicznemu sposobowi aplikacji

Heviran Comfort plastry na opryszczkę można stosować na każdym etapie rozwoju opryszczki, a najlepiej przy pierwszych objawach.

Wskazania

Łagodzenie dolegliwości związanych z opryszczką.

Sposób użycia

Plaster zawiera wygodny aplikator (podłużny “ogonek”), który umożliwia higieniczne, bezdotykowe i sprawne nałożenie plastra na opryszczkę, co pozwala uniknąć zakażenia innych części ciała lub innych osób.

Otworzyć saszetkę i wyjąć plaster trzymając tylko za podłużny „ogonek”. Przykleić plaster na opryszczkę i delikatnie odkleić “ogonek”. Usunąć niebieską folię ochronną, dzięki temu na ustach pozostanie niewidoczny plaster.

Ostrzeżenia

Plaster może powodować reakcję alergiczną skóry. Należy zachować kartonik lub saszetkę/opakowanie bezpośrednie plastra w celu ewentualnej konsultacji z lekarzem. Nie wyrzucać do środowiska naturalnego. Nie stosować po upływie terminu ważności. Plastry jednorazowego użytku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl