Hylo-Parin krople do oczu 10ml

Kod produktu: 18336
Ocena: 0

Krople do nawilżania oczu, wspomagające regenerację rogówki

Producent: MEDA PHARMA
Cena: 39,03 zł 39.03
quantity szt.

Opis

Producent:

URSAPHARM NIEMCY

Postać:

Krople

Opakowanie:

Buteleczka 10 ml

Skład:

Hialuronian sodu 1mg/ml, heparynian sodu 1300 j.m./ml, glicerol, bufor cytrynianowy, woda

Działanie:

HYLO-PARIN nawilża i pielęgnuje rogówkę i spojówki, uwalniając oczy od podrażnień wywołanych negatywnym wpływem otaczającego środowiska. Dzięki zastosowaniu HYLO-PARIN, objawy takie jak: zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie oczu ulegają wyraźnemu zmniejszeniu.

Wskazania:

Do nawilżania i pielęgnacji rogówki i spojówek w przypadku podrażnień oczu połączonych z zaczerwienieniem, pieczeniem i swędzeniem.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Sposób użycia:

HYLO-PARIN należy dawkować indywidualnie według uznania lub zalecenia lekarza okulisty. Zwykle zakrapla się 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka. Przy silniejszych dolegliwościach HYLO-PARIN może być stosowany częściej. W przypadku częstszego zakraplania (np. powyżej 10 razy dziennie), należy poddać się badaniu okulistycznemu. HYLO-PARIN przeznaczony jest do ciągłego stosowania. Przy utrzymujących się przez długi czas dolegliwościach (tak jak to ma miejsce w przypadku każdej innej choroby), należy zasięgnąć porady lekarza.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać krople

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl