IANA Optimal 0,1% HA Krople do oczu 10ml

Kod produktu: 41241
Ocena: 0

Krople przeznaczone dla bardzo suchych, zmęczonych i wrażliwych oczu. Zapewniają nawilżenie i odświeżenie oraz przynoszą długotrwałe działanie kojące. Krople są bezpieczne i mogą być używane za wszystkimi typami soczewek.

Producent: STARPHARMA
Cena: 8,93 zł 8.93
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Buteleczka 10ml

Skład

Hialuronian sodu 0,1% w izotonicznie zbuforowanym roztworze. PHMB (biguanid poliheksametylenowy) 0,0001% - środek konserwujący.

Działanie

Krople do oczu z 0,1% hialuronianu sodu. Posiadają specjalnie opracowaną formułę, która zapewnia nawilżenie, odświeżenie oraz długotrwałe uczucie ulgi i ukojenia wysuszonym oczom. Łagodzi również zaczerwienione oczy i zmniejsza uczucie dyskomfortu powstałym w wyniku działania czynników zewnętrznych np. przebywania w suchym powietrzu, długotrwałej pracy przy komputerze czy noszeniu soczewek kontaktowych.

Krople są bezpieczne, mogą być używane ze wszystkimi typami soczek, zarówno w dzień jak i w nocy.

Sposób użycia

  • Umyć dokładnie ręce
  • Otworzyć opakowanie obracając nakrętkę w lewą stronę.
  • Wkroplić 1 lub 2 krople do każdego oka.
  • Preparat stosować tak długo jak to konieczne.

Krople mogą być stosowane podczas noszenia soczewek kontaktowych wszystkich typów.

Ostrzeżenia i uwagi

Nie dotykać powierzchni oka końcówką zakraplacza, aby nie zadrapać oka i nie zanieczyścić roztworu. W przypadku wystąpienia podrażnienia oczu należy skontaktować się z lekarzem. Nie używać w przypadku alergii na jakikolwiek ze składników. Nie stosować jednocześnie z innymi produktami do oczu lub w trakcie innego leczenia.

Produkt należy zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia. Nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze poniżej 30ºC. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl