Ibuprom MAX SPRINT 400mg kapsułki 20 szt.

Kod produktu: 27287
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Lek zwlacza bóle, gorączkę oraz stany zapalne

Producent: US PHARMACIA
Cena: 15,96 zł 15.96
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Kapsułki miękkie

Dawka:

400 mg

Opakowanie:

20 kapsułek

Skład:

Ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze, w tym: potasu wodorotlenek, sorbitol ciekły, częściowo uwodniony.

Działanie:

IBUPROM MAX to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Dzięki formule żelowej kapsułki ma zdolność szybszego wchłanianiania, a przez to działa szybciej niż tradycyjna tabletka lub kapsułka.Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest przyczyną bólu.

Wskazania:

Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa. Lek obniża również gorączkę.

Przeciwwskazania:

Nie należy zażywać leku jeśli: wcześniej występowały objawy uczulenia (katar, pokrzywka, astma oskrzelowa) na kwas acetylosalicylowy, inne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne lub na którykolwiek składnik preparatu. Występuje czynna lub niedawno przebyta choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy. Należy unikać stosowania leku w ciąży zwłaszcza w trzech ostatnich miesiącach.

Ostrzeżenia:

Należy zachować szczególną ostrożność stosując IBUPROM MAX jeśli: występuje astma oskrzelowa, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy w wywiadzie, niewydolność wątroby i nerek, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi.

Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka co 4 do 6 godzin (nie należy stosować dawki większej niż 3 tabletki na dobę).

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl