Immuferyna kapsułki 20 szt

Kod produktu: 36629
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Laktoferyna + prebiotyk

Producent: AFLOFARM
Cena: 37,29 zł 37.29
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 20 kapsułek

Skład

Laktoferyna, inulina, składnik kapsułki: żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu oraz tlenki i wodorotlenki żelaza. Zawartość składników w jednej kapsułce: laktoferyna – 100mg, inulina – 200mg.

Działanie

Laktoferyna wykazuje szerokie działanie biologiczne w organizmie ludzkim. Najwięcej danych klinicznych dotyczy działania przeciwdrobnoustrojowego, co czyni laktoferynę istotnym składnikiem diety wpływającym na wspomaganie odporności. Laktoferyna to aktywne białko, naturalnie występujące w wielu płynach ustrojowych, w największym stężeniu występuje w ludzkiej siarze i mleku następującym tuż po niej. Preparat Immuferyna stanowi połączenie laktoferyny i prebiotyku składnika o działaniu prebiotycznym. Preparat mogą przyjmować dzieci i dorośli.

Wskazania

Uzupełnienie codziennej diety w laktoferynę oraz inulinę. Można stosować powyżej 1. miesiąca życia.

Sposób użycia

Zalecana dzienna porcja: niemowląta powyżej 1. miesiąca życia, dzieci poniżej 3. roku życia: jedna kapsułka. Zaleca się podawać zawartość kapsułki zmieszaną z niewielką ilością płynu lub pokarmu; dzieci powyżej 3. roku życia: jedna kapsułka. Podawać doustnie kapsułkę lub zawartość rozpuszczoną w letnim, ale nie gorącym płynie; dorośli: dwie kapsułki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 miesiąca życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl