Inhalator Prochamber

Kod produktu: 20054
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Prochamber ustnikowy Philips Respironics to doskonały pojemnik (spejser) do efektywnego przyjmowania leków wziewnych.

Cena: 36,00 zł 36.00
quantity szt.

Opis

Postać

Inhalator

Opakowanie

1 szt.

Działanie

Prochamber jest typem przedłużacza o optymalnej objętości 198 ml. Wersja podstawowa posiada ustnik, jednak możliwe jest użycie do niego miękkich silikonowych maseczek, dostępnych w trzech rozmiarach. Nowoczesna konstrukcja maseczek zapewnia dokładne przyleganie do twarzy, dzięki czemu lek nie przedostaje się do otoczenia, jak również eliminuje w dużym stopniu niekorzystną "przestrzeń martwą". Dzięki elastycznemu łącznikowi możliwe jest zastosowanie Prochambera ze wszystkimi lekami w aerozolu (MDI). Pojemnik wyposażony jest w unikalny, niskooporowy, płatek zaworu wdechowego.

Sposób użycia

Do Prochambera należy wpuścić pojedynczą dawkę leku z inhalatora. Pomiędzy kolejnymi dawkami należy odczekać co najmniej 10 sek. Spejser przeznaczony jest wyłącznie dla jednego pacjenta i powinien być używany jedynie w obecności osoby dorosłej, zgodnie z zaleceniami lekarza. Jedyna ruchoma część Prochambera to płatek zaworu wdechowego.

Zalecenia higieniczne

Wokół zaworka mogą zbierać się cząsteczki leku i powodować jego niewłaściwe działanie. W celu zapobiegnięcia nieprawidłowościom należy codziennie czyścić komorę Prochambera oraz delikatnie myć maskę. Spejser powinno się myć za pomocą ciepłej wody (ok. 60 st. C) z odrobiną delikatnego detergentu. Przed każda inhalacja należy upewnić się, że płatek zaworu szczelnie przywiera do otworu wylotowego i czy w pojemniku nie znajdują się ciała obce.Nie może być sterylizowany.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl