Inovox Express smak pomarańczowy pastylki do ssania 24 szt.

Kod produktu: 35778
Ocena: 0

Preparat łagodzi ostry ból gardła u dzieci od 12 roku życia i dorosłych

Producent: USP ZDROWIE
Cena: 17,45 zł 17.45
quantity szt.

Opis

Postać

Pastylki do ssania o smaku pomarańczowym

Opakowanie

1 op. 24 szt.

Skład

Inovox Express smak miodowo-cytrynowy zawiera antyseptyki - amylometakrezol i alkohol 2,4-dichlorobenzylowy. Substancje pomocnicze: Lewomentol; Czerwień koszeilowa; Zółcień pomarańczowa; Sacharyna sodowa; Kwas cytrynowy jednowodny; Sacharoza; Glukoza ciekła; Aromat pomarańczowy.

Działanie

Lek przynosi szybką ulgę w bólu gardła, zawiera substancję lidokainy chlorowodorek (2g w każdej pastylce), która skutecznie łagodzi ból i pieczenie w gardle.Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy i amylometakrezol wykazują właściwości antyseptyczne, a Lidokaina działa miejscowo znieczulająco.

Wskazania

Łagodzenie bólu gardła, u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat. Zapalenie gardła, angina.

Sposób użycia

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: co 2 do 3 godzin powoli rozpuszczać w jamie ustnej jedną pastylkę. Stosować maksymalnie do 8 pastylek w ciągu 24 godzin (maksymalnie 4 pastylki u młodzieży). Nie umieszczać pastylki pomiędzy dziąsłem a policzkiem.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ze względu na zawartość lidokainy produkt jest przeciwwskazany do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać pastylki do ssania

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl