Jeliton łupina nasienna babki jajowatej 180g

Kod produktu: 12302
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat poprawia kndycję jelit

Producent: KATO
Cena: 21,87 zł 21.87
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Proszek

Opakowanie:

180 g

Skład:

łupiny babki jajowatej

Działanie:

100% naturalny preparat – żadnych reakcji ubocznych oraz uzależnienia. Bez substancji konserwujących i dodatków – bezpieczny w codziennym stosowaniu Nie zawiera cukru – bezpieczny dla diabetyków. Wytwarza śluz – nie drażni jelit. Pobudza jelita do pracy, ale nie powoduje biegunki. Dzienna dawka zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na błonnik 1 łyżka Jeliton-u to 6g błonnika. Duży współczynnik pęcznienia - 92 razy.

Zastosowanie:

Obniżona perystaltyka jelit, zaparcia, zespół jelita drażliwego, uchyłkowatość jelita, dieta odchudzająca, dieta oczyszczająca, niedobór błonnika, stany zapalne jelit /osłona/, wspomagająco w nadkwasocie i hemoroidach.

Przyjmowanie:

Jednorazowo – 1 łyżkę lub saszetkę rozpuścić w 100 ml płynu /sok, jogurt/ i wypic, popijając dodatkowo szklanką płynu. Dziennie – do 4 razy dziennie – sugerowane 3 dawki. Zaleca się rozpoczynanie kuracji od mniejszych dawek dziennych /mogą wystąpić wzdęcia/. Preparat zawsze należy rozpuścić w płynie i dodatkowo popić /200 ml/. Nie przyjmować w formie bezpośredniej. Nie stosować w przypadku niedrożności jelit.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl