MARIMER Inhalation Hipertoniczna woda morska 2,2% x 30 amp.

Kod produktu: 37646
Ocena: 0

Sterylny roztwór hipertonicznej wody morskiej do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii. Pomaga odblokować drogi oddechowe.

Producent: GLENMARK
Cena: 27,99 zł 27.99
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Ampułki 30 x 5ml

Skład

100% roztwór sterylnej, hipertonicznej wody morskiej (odpowiada 22 g/l soli).

Nie zawiera konserwantów. Sterylny roztwór.

Działanie

Sterylny roztwór hipertonicznej wody morskiej. Naturalne składniki pochodzenia morskiego sprawiają, że produkt jest zalecany już od pierwszego dnia życia dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych w celu nawilżenia i odblokowania dróg oddechowych w przypadku zatkania, utrudnienia oddychania, świszczącego oddechu lub przewlekłego kaszlu.

Osmotyczne działanie produktu Marimer Inhalation 2,2% pomaga rozrzedzić i usunąć nadmiar wydzieliny śluzowej poprzez pobudzenie wydzielania w drogach oddechowych. Marimer ułatwia oddychanie i poprawia jakość życia. Roztwór można używać w formie inhalacji lub aerozoloterapii.

Wskazania

Produkt zalecany do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii w celu poprawy funkcjonowania dróg oddechowych w przypadku problemów z oddychaniem, zwłaszcza u osób chorych na mukowiscydozę lub przewlekłą obstrukcyjną chorobę płuc (POChP).

Sposób użycia

Zaleca się stosowanie 1 ampułki o pojemności 5ml podczas 1 aerozoloterapii lub inhalacji. Stosować 2-4 razy dziennie po 1 ampułce lub postępować zgodnie z zaleceniem lekarza.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl