Moskito Guard balsam odstrzaszający owady 75 ml

Kod produktu: 41525
Ocena: 0

Nowoczesny preparat w formie mleczka do ciała odstraszający kleszcze, komary, muszki i inne owady. Posiada bezpieczny skład (bez DEET ani alkoholu) i zapewnia długotrwałe działanie (do 8H). Środek może być stosowany u dzieci od 2. roku życia.

Cena: 45,30 zł 45.30
quantity szt.

Opis

Postać

Mleczko

Opakowanie

Pojemnik ze spryskiwaczem 75ml

Skład

Ikarydyna 20g/100g

Działanie

Moskito Guard jest nowoczesnym preparatem odstraszającym kleszcze, komary, muszki i inne owady. Wykazuje długotrwałe działanie (do 8h) oraz bezpieczny skład chemiczny: nie zawiera DEET ani alkoholu. Preparat posiada formę łatwego w aplikacji balsamu, który pokrywa skórę, nie pozostawiając na niej tłustej warstwy. Przyjemny zapach preparatu nie podrażnia węchu.

Balsam Moskito Guard warto mieć zawsze pod ręką, zarówno w domu jak i w podróży. Jego właściwości odstraszające owady mogą uchronić przed niebezpiecznymi chorobami przez nie przenoszonymi, takimi jak borelioza, malaria i wiele innych.

  • Okres działania odstraszającego (komary i meszki): 7-8 godzin od zastosowania produktu.
  • Okres działania odstraszającego (kleszcze): 1,5 godziny od zastosowaniem produktu.

Wskazania

Dla dzieci od 2. roku życia, młodzieży i osób dorosłych. Odstraszanie owadów: komarów (w tym komarów tygrysich), kleszczy i meszek.

Sposób użycia

  • Dzieci powyżej 2. roku życia - aplikacja 1 raz dziennie
  • Dzieci od 12. roku życia i osoby dorosłe - aplikacja 2 razy dziennie

Wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć obficie na wszystkie odsłonięte części ciała. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio: spryskać dłoń, a następnie rozsmarować omijając okolice oczu i ust.

Nie nakładać na podrażnioną lub uszkodzoną skórę i błony śluzowe. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce.

Przechowywanie

Przechowywać z dala od żywności, napojów i produktów żywnościowych dla zwierząt.

Ostrzeżenia

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Nie jeść, nie pić i nie palić podczas korzystania z produktu. Unikać uwolnienia do środowiska.

W przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie  płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Zawartość/pojemnik usuwać do kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl