NIVELAZIONE PURE Płyn przeciw wszom i gnidom 100ml

Kod produktu: 40762
Ocena: 0

NIVELAZIONE Skin Therapy PURE to płyn o silnie skoncentrowanej formule przeznaczony do stosowania na włosy i skórę głowy, w celu eliminacji wszy i gnid. Może być stosowany u pacjentów w każdym wieku.

Producent: IDEEPHARM
Cena: 16,75 zł 16.75
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Pojemnik z aplikatorem 100ml, grzebyk, czepek

Skład

Dimetikon, Cyklopentasiloksan, Mirystynian izopropylu, Oksyetylenowane alkohole tłuszczowe C12-13, Dimetikonol, Kompozycja zapachowa, Linalol

Działanie

Działanie płynu NIVELAZIONE skin therapy PURE oparte jest na dwóch filarach:

  • szczelne pokrycie wesz i gnid zaburzając ich gospodarkę wodno-gazową
  • odcięcie dostępu powietrza do aparatu oddechowego pasożytów i eliminację przez uduszenie

Płyn działa fizycznie, blokując funkcje oddechowe pasożytów, dzięki czemu przeciwdziała wykształceniu się odporności na składniki preparatu.

Płyn posiada odpowiednią konsystencję, a jego opakowanie, opatrzone w wygodny aplikator, umożliwia szybkie i dokładne pokrycie włosów i skóry głowy. Produkt wydziela przyjemny zapach, dzięki czemu pozostaje komfortowy dla młodszych pacjentów.

Wskazania

Włosy i skóra głowy, każdy rodzaj skóry, eliminacja wszy i gnid, może być stosowany niezależnie od wieku

Sposób użycia

Płyn nanieść na całą długość włosów i skórę głowy. Aby wykonać prawidłową aplikację należy rozdzielić włosy na pasma i z użyciem aplikatura nakładać płyn rozpoczynając od nasady po same końcówki.

Zwrócić szczególną uwagę na skórę głowy w okolicach uszu, szyi i karku. Po aplikacji płyn delikatnie rozmasować na włosach i skórze głowy.

Nałożyć na głowę higieniczny czepek foliowy dołączony do opakowania i pozostawić na około 60 minut. Po upływie wyznaczonego czasu włosy delikatnie spłukać wodą i umyć szamponem odpowiednim szamponem.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować na uszkodzona skórę.

Wyrób stosuje się wyłącznie na włosy oraz skórę głowy. Nie stosować na brwi, rzęsy oraz w przypadku wszawicy łonowej. Płyn przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wątpliwości lub pojawienia się na włosach lub skórze głowy niepokojących zmian należy skonsultować się z lekarzem.

Typ

Wyrób medyczny

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl