NIVELAZIONE PURE Szampon przeciw wszom i gnidom 100ml

Kod produktu: 40763
Ocena: 0

Szampon Nivelazione Skin Therapy PURE przeznaczony jest dla osób z wszawicą. Szampon uzupełnia kurację płynem, pomaga usuwać martwe pasożyty, redukuje uczucie swędzenie skóry głowy, oczyszcza włosy oraz ułatwia ich rozczesywanie.

Producent: IDEEPHARM
Cena: 14,27 zł 14.27
quantity szt.

Opis

Postać

Szampon

Opakowanie

Butelka 100l + grzebyk

Skład

Woda oczyszczona, Sól sodowa siarczanu oksyetylenowanego alkoholu laurylowego, Kokamidopropylobetaina, Oksyetylenowany alkohol laurylowy, Kokoamfooctan sodu, Kwas mlekowy, Chlorek sodu, Polioksyetylenowane estry tłuszczowe sorbitanu, Sorbinian potasu, Benzoesan sodu, Pochodna gumy guar, Polioksyetylenowane estry kwasu stearynowego i pentaerytrytolu, Oksyetylenowane glicerydy mieszaniny kwasów kaprylowego i kaprynowego, Sól dwusodowa kwasu wersenowego, Kompozycja zapachowa.

Działanie

Szampon Nivelazione Skin Therapy PURE przeznaczony jest do oczyszczania włosów i skóry głowy z pozostałości po wykonanej uprzednio kuracji za pomocą płynu. Specjalistyczne formuła łagodzi swędzenie wywołane ukąszeniami pasożytów i jednocześnie skutecznie usuwa resztki płynu. Szampon nadaje włosom delikatny poślizg ułatwiając ich rozczesywanie.

Wskazania

Uzupełnienie kuracji płynem przeciw wszom i gnidom, zmniejszenie swędzenie skóry głowy wywołanym ugryzieniem pasożytów, usunięcie pozostałych martwych pasożytów z włosów i skóry głowy, może być stosowany bez względu na wiek

Sposób użycia

Szampon należy stosować razem z płynem przeciw wszom i gnidom.

Produkt nanieść na mokre włosy oraz skórę głowy i delikatnie wmasować w celu uzyskania równomiernej piany. Zaleca się pozostawić szampon na włosach przez około 5-10 minut, po czym spłukać. Proces należy powtórzyć w celu dokładnego wymycia płynu i usunięcia pasożytów. Po opłukaniu włosów, za pomocą higienicznego grzebyka, usunąć pozostałości martwych wszy i gnid.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Wyrób stosuje się wyłącznie na włosy oraz skórę głowy. Nie stosować na brwi, rzęsy oraz w przypadku wszawicy łonowej. Szampon przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wątpliwości lub pojawienia się na włosach lub skórze głowy niepokojących zmian należy skonsultować się z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl