NOSON Aspirator do nosa + 4 końcówki wymienne

Kod produktu: 40953
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Aspirator do nosa NOSON jest wyrobem medycz­nym przeznaczonym do bezpiecznego usuwania wydzieliny z nosa poprzez jej delikatne odsysanie. Każdy aspirator wyposażony jest w chłonny, higie­niczny filtr zatrzymujący odsysaną wydzielinę.

Producent: OLEOFARM
Cena: 24,90 zł 24.90
quantity szt.

Opis

Postać

Aspirator

Opakowanie

Aspirator + 4 wymienne końcówki

Opis

Aspirator NOSON pozwala usuwać nadmiar wydzieliny, ułatwiając oddychanie. Przynosi ulgę w grypie, przeziębieniu, zapaleniu zatok oraz innych stanach chorobowych charakteryzujących się zwiększoną ilością wydzie­liny z nosa.

Wskazania

Ulga w grypie, przeziębieniu, zapaleniu zatok oraz innych stanach chorobowych charakteryzujące się zwiększoną ilością wydzie­liny z nosa. Usuwanie nadmiaru wydzieliny i ułatwianie oddychania.

Sposób użycia

Aby zmniejszyć gęstość wydzieliny i ułatwić jej odsysanie, przed użyciem aspiratora zaleca się przepłukać nos roztworem wody morskiej NOSON.

  • Umieścić końcówkę w przedniej części aspiratora.
  • Umieścić końcówkę aplikatora w otworze nosowym.
  • Zasysać delikatnie, powoli i równomiernie, powietrze przez ustnik.
  • Powtórzyć czynność umieściwszy końcówkę w drugim otworze nosowym.
  • Usunąć wymienną końcówkę zawierającą wydzielinę. Nie używać ponownie.
  • Jeśli wymienna końcówka zawiera wydzielinę przed ukończeniem udrażniania obydwu otworów nosowych, usunąć końcówkę i zastosować nową.

Końcówkę zawierającą wydzielinę należy usunąć i nie używać jej ponownie, by nie dopuścić do ponownej infekcji. Aspirator do nosa przeznaczony jest do użytku wyłącznie z wymiennymi końcówkami NOSON.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl