NOSON Spray do nosa dla dzieci izotoniczny 120ml

Kod produktu: 40956
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Izotoniczny spray do nosa dla dzieci od urodzenia i dorosłych. Zawiera roztwór wody morskiej, pomaga w codziennej higienie nosa, ułatwia usuwanie wydzieliny i udrażnianie nosa.

Producent: OLEOFARM
Cena: 17,25 zł 17.25
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik z aplikatorem 120ml

Skład

Woda morska, woda oczyszczona

Działanie

Spray do nosa NOSON zawiera wodę morską z zatoki Cancale w Bretanii, wyróżniającą się wyjątkową czystością. Preparat przynosi ulgę w dolegliwościach, takich jak: zapalenie błony śluzowej nosa i gardła, obturacyjne zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok przynosowych, suchość błony śluzowej nosa oraz w chrypce spowodowanej suchością błon śluzowych. Ponadto działa pomocniczo w otolaryngologii i pediatrii.

Wskazania

Od 1. dnia życia, codzienna pielęgnacja nosa, ułatwianie usunięcia wydzieliny i udrożnienia nosa.

Sposób użycia

Produkt stosować według potrzeb.

Delikatnie włożyć końcówkę aplikatora do otworu nosowego. Nacisnąć dozownik. Poczekać aż roztwór rozrzedzi wydzielinę, po czym wydmuchać nos. Czynność powtórzyć dla drugiego otworu nosowego. Przepłukać końcówkę aplikatora wodą i wysuszyć.

Ostrzeżenia

Produkt nie nadaje się do dalszego stosowania po upływie trzech miesięcy od pierwszego użycia. Ze względów higienicznych oraz aby ograniczyć rozprzestrzenianie się patogenów produkt powinien być stosowany wyłącznie przez jedną osobę.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze poniżej 40°. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz przed innymi źródłami ciepła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl