Nasodren aerozol do nosa 1zestaw

Kod produktu: 16542
Ocena: 0

Preparat leczy ostre stany zapalne zatok przynosowych, uciążliwą niedrożność nosa

Producent: ADAMED
Cena: 28,54 zł 28.54
quantity szt.

Opis

Postać

Aerozol do nosa

Opakowanie

1 op. 50 MG LIOFILIZATU + 5 ML ROZPUSZCZALNIKA

Skład

Substancja aktywna to liofilizowany proszek będący naturalnym ekstraktem ze świeżych bulw fiołka alpejskiego.

Działanie

Preparat donosowy pochodzenia naturalnedo, zawiera ekstrakt z bulw fiołka alpejskiego. Wspomaga terapię niedrożności przewodów nosowych spowodowaną obrzękiem błony śluzowej i zaleganiem gęstej wydzieliny w przebiegu ostrego nieżytu nosa oraz ostrego zapalenia zatok przynosowych. Po zastosowaniu Nasodrenu, u pacjenta następuje wzmożony wypływ wydzieliny śluzowej zgromadzonej w nosie i zatokach przynosowych, który trwa do dwóch godzin. W rezultacie, szybko ustępuje ból głowy czy twarzy, często towarzyszący objawom nieżytu nosa. Polecany dla dzieci powyżej 5 roku życia oraz dorosłych.

Wskazania

Zapalenie zatok przynosowych, gęsta wydzielina, katar. Ostrey nieżyt nosa oraz ostre zapalenie zatok przynosowych, gęsta wydzielina z nosa.

Sposób użycia

Podawać tylko raz dziennie do każdego otworu nosowego, najlepiej o tej samej porze dnia, na około 2 godziny przed snem. Leczenie trwa zwykle 7-10 dni, ale w razie konieczności można je wydłużyć do 14 dni.

Ostrzeżanie

Uczulenie na fiołek alpejski.Jeśli wystąpi długotrwałe łzawienie czy ślinienie, które nie ustępuje po upływie 2 godzin, należy szukać pomocy medycznej.Gotowy roztwór można przechowywać w lodówce do 16 dni. Nie należy dopuścić, aby preparat dostał sie do oczu lub ust. Nie jest wskazane stosowanie u dzieci poniżej 5 roku życia.Nie jest wskazane stosowanie preparatu w ciąży i okresie karmienia piersią.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl