Oftaloz Pro krople do oczu 10 ml

Kod produktu: 42554
Ocena: 0

Krople do oczu w formie roztworu opartego na karmelozie. Wykazują silne właściwości nawilżające i ochronne. Nie zawierają konserwantów.

Producent: VERCO
Cena: 27,81 zł 27.81
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik 10ml

Skład

Składnik aktywny: Karboksymetyloceluloza (karmeloza) 1%

Działanie

OFTALOZ PRO to krople do oczu w formie opartego na karmelozie roztworu. Łagodzą objawy związane z suchością oka, takie jak świąd, pieczenie i uczucie ciała obcego. Karmeloza, dzięki swoim właściwościom nawilża powierzchnię oka, zapewnia ochronę przed podrażnieniami, a także łagodzi uczucie dyskomfortu tworząc przezroczystą i wiskoelastyczną warstwę ochronną.

Preparat działa także nawilżająco, przynosi ulgę w objawach suchego oka związanych z korzystaniem z komputera, rzadkim mruganiem, niektórymi zabiegami medycznymi, suchym powietrzem, zanieczyszczeniem powietrza, czy będących efektem stosowania soczewek kontaktowych.

Wskazania

Nawilżenie i ochrona powierzchni oka.

Sposób użycia

  • Przed pierwszym podaniem oderwać plombę.
  • Zdjąć zatyczkę ochronną i otworzyć butelkę.
  • Wkroplić 1–2 krople do każdego oka, delikatnie ściskając butelkę.
  • Przed nałożeniem zatyczki na pojemnik wstrząsnąć butelką, aby usunąć pozostałości kropli, starając się przy tym nie dotykać niczego końcówką aplikatora, w tym oka lub palców.
  • Po użyciu zamknąć butelkę: zawartość należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od daty pierwszego otwarcia.

Wyrób nadaje się do częstego stosowania. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, wyrób może być stosowany nawet kilka razy dziennie (3 lub 4 razy lub w razie konieczności częściej), tak aby zapewnić odpowiednie nawilżenie. Ponieważ specyfika suchego oka u poszczególnych osób może się różnić, krople należy stosować tak często, jak wydaje się to konieczne, aby złagodzić objawy.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl