Opatrunek SUPRASORB A+Ag jałowy 10cm x 20cm 1szt

Opatrunek SUPRASORB A+Ag jałowy 10cm x 20cm 1szt

Kod produktu: 30915
Ocena: 0

Antybakteryjny opatrunek alginianu wapnia ze srebrem leczy i oczyszcza rany zainfekowane o silnym wysięku

Producent: LOHMANN
Cena: 34,02 zł 34.02
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek alginianu wapnia ze srebrem, jałowy

Opakowanie

1szt o wymiarach 10cm x 20cm

Skład

Działanie

Suprasorb A + Ag Antybakteryjny opatrunek lub tamponada z alginianu wapnia mogą być stosowane do leczenia ran zainfekowanych, lub krytycznie skolonizowanych, które cechują się: silnym wyciekiem, są powierzchowne, lub głębokie.o Oczyszcza ranę i eliminuje zarazki dzięki połączeniu naturalnego alginianu wapnia ze srebrem działającym przeciwbakteryjnie. Jony srebra uwalniane podczas kontaktu opatrunku z wysiękiem z rany działają bezpośrednio na powierzchni rany dzięki żelowi wytwarzanemu z alginianu. Zamyka on w żelu bakterie i zarazki i eliminuje je. Opatrunek jest skuteczny w przypadku zakażeń szczepami MRSA i VRE.

Wskazania

Leczenie ran o silnym wycieku, powierzchowne, lub głębokie. Na przykład: odleżyny, owrzodzenia, owrzodzenia żylne podudzi•owrzodzenia cukrzycowe, rany pooperacyjne, zmiany grzybicze.

Sposób użycia

W zależności od stopnia wysięku, Suprasorb A + Ag Antybakteryjny opatrunek lub tamponada z alginianu wapnia można pozostawić na ranie do maksymalnie 7 dni. Usunąć wszelkie niezżelowane pozostałości opatrunku i wypłukać pozostałość żelu z rany przy pomocy roztworu fizjologicznego 0,9% NaCl, a następnie nałożyć nowy opatrunek.

Uwag

Suprasorb A + Ag Antybakteryjny opatrunek lub tamponada z alginianu wapnia sterylizowane są radiacyjnie i nie wolno ich resterylizować. Produkty są jałowe pod warunkiem, że opakowanie nie jest uszkodzone lub otwarte.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl