Opatrunek hydrokoloidowy GRANUFLEX Bordered (10x10cm) x 1 szt.

Kod produktu: 9021
Ocena: 0

Opatrunek hydrokolidowy na rany przewlekłe o wymiarach 10cm x 10 cm

Producent: CONVATEC
Cena: 8,48 zł 8.48
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek

Opakowanie

1 szt 10cm x 10 cm

Działanie

Opatrunek zapewnia odpowiednie, wilgotne środowisko leczenia ran, pochłania równocześnie nadmiar wysięku. Granuflex Bordered został specjalnie przystosowany do leczenia ran zlokalizowanych w trudnych do popatrywania okolicach ciała, np. narażonych na tarcie (okolice kości krzyżowej, biodra, pięta). Posiada dodatkowy pasek samoprzylepny wokół opatrunku, dzięki czemu znacznie lepiej przylega do skóry wokół rany. Specjalnie wyprofilowane brzegi zapobiegają rolowaniu i odklejaniu się opatrunku.

Wskazania

Polecany na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe) i rany świeże, w okolicach narażonych na łatwe odklejenie się opatrunku. Może być stosowany we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną.

Sposób stosowania

Delikatnie i bez naciągania rozwiń opatrunek nad powierzchnią rany. Nałóż opatrunek na właściwe miejsce i przytrzymaj przez 30 sekund, aby zapewnić dobre przyleganie. Granuflex Bordered powinien być zmieniany w zależności od potrzeb klinicznych, ale może być utrzymywany na ranie nie dłużej niż 7 dni. Czasami po pierwszych zmianach opatrunku rana może się powiększać - nie jest to jednak objaw negatywny, świadczy on o oczyszczaniu rany z martwicy.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl