Osłonka Balance krople 7,5ml

Kod produktu: 41000
Ocena: 0

Naturalny synbiotyk przeznaczony dla niemowląt od 1. dnia życia i dzieci. Zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii. Uzupełnia dietę w trakcie i po antybiotykoterapii oraz pomaga w zachowaniu równowagi mikroflory jelitowej.

 

Producent: APOTEX
Cena: 26,06 zł 26.06
quantity szt.

Opis

Postać

Krople

Opakowanie

Pojemnik 7,5ml, pipeta

Skład

Olej słonecznikowy rafinowany; fruktooligosacharydy (Actilight®); Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2; Lactobacillus reuteri FloraActive 12246.

Nie zawiera laktozy, glutenu, GMO.

 Liofilizat bakterii probiotycznych:

 W tym:

250 mln bakterii (2,5 x 108 CFU*)

 Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2

125 mln

 Lactobacillus reuteri FloraActive 12246

125 mln

 Fruktooligosacharydy (FOS) - prebiotyk

1,667 mg

* colony forming unit – jednostka tworząca kolonię bakterii

Działanie

Naturalny synbiotyk przeznaczony dla niemowląt od 1. dnia życia i dzieci. Zawiera bakterie kwasu mlekowego  z wyselekcjonowanych szczepów Lactobacillus rhamnosus FloraActive 19070-2 i Lactobacillus reuteri oraz fruktooligosacharydy (FOS).

Zastosowanie technologii krioprotekcji (CRYO-PROTECTION) chroni bakterie probiotyczne przed stresem mechanicznym i termicznym podczas procesu wytwarzania i przechowywania produktu oraz przed działaniem soku żołądkowego i żółci. Umożliwia to ich lepszą adaptację i przeżywalność w świecie jelit oraz zachowanie wysokiej aktywności biologicznej. Obecny w produkcie składnik odżywczy Actilight (fruktooligosacharydy) stanowi pożywkę niezbędną do rozwoju bakterii probiotycznych zawartych w preparacie, umożliwiając im szybsze namnażanie w przewodzie pokarmowym.

Wskazania

Od 1. dnia życia. Zachowanie równowagi mikroflory jelitowej, uzupełnienie diety w trakcie i po antybiotykoterapii.

Sposób użycia

Nakrętka butelki zawiera pipetę - dozownik, który pozwala na dokładne odmierzenie właściwej porcji do spożycia. Przed każdym użyciem mocno wstrząsnąć przez 20-30 sekund. Odkręcić nakrętkę i trzymając butelkę pionowo nabrać płyn do pipety. Odmierzyć pipetą 5 kropli do niewielkiej ilości letniego pokarmu lub płynu (przegotowanej wody, mleka lub jogurtu). Można podawać bezpośrednio na łyżeczce lub do ust dziecka. Po użyciu należy zakręcić nakrętkę.

Butelka zawiera 7,5ml płynu, co odpowiada 30 aplikacjom po 5 kropli.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl