PURILON Gel jałowy żel sterylny 15 g

PURILON Gel jałowy żel sterylny 15 g

Kod produktu: 29360
Ocena: 0

Żel hydrokoloidowy z alginianem do oczyszczania ran z tkanki martwiczej

Producent: COLOPLAST
Cena: 11,62 zł 11.62
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Opakowanie jałowe z dozownikiem 15 g

Działanie

Purilon jest hydrożelem zawierającym hydrokoloid z alginianem. Polecany jest do usuwania martwicy oraz niepełnowartościowych tkanek z ran czarnych i żółtych. Metoda możliwa do stosowania w warunkach domowych i szpitalnych. Bez ryzyka usunięcia zdrowych tkanek, bezbolesna dla pacjenta. Może być stosowany przez cały czas przebiegu leczenia, zapewniając optymalne warunki gojenia we wszystkich typach trudno gojących się ran, z wyjątkiem oparzeń 3 stopnia.

Wskazania

Polecany na owrzodzenia podudzi, odleżyny oraz niezainfekowane rany w przebiegu stopy cukrzycowej.

Sposób stosowania

Przed zastosowaniem ranę nalezy oczyścić.następnie rana powinna być wypełniona maksymalnie do poziomu zdrowej skóry otaczającej ranę. Przykryć ranę dodatkowym opatrunkiem. W przypadku ran z dużym wysiękiem stosować opatrunek o wysokiej zdolności chłonnej. Purilon Gel powinien być wymieniany w zależności od ilości wysięku. W przypadku ran będących w fazach martwicy czarnej i oczyszczania, wskazana jest wymiana opatrunku co najmniej co 3 dni. Purilon Gel można usunąć całkowicie z rany przez przemycie płynem do przemywania ran.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl