Panadol 120mg/5ml zawiesina doustna 100ml

Kod produktu: 1935
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo

Producent: GLAXO
Cena: 13,38 zł 13.38
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Zawiesina o smaku truskawkowym

Dawka:

120 mg/5 ml

Opakowanie:

Butelka 100 ml

Skład:

Paracetamol 120 mg oraz substancje pomocnicze: kwas jabłkowy, azorubina, guma ksantowa, maltitol ciekły, aromat truskawkowy, sorbitol 70% (krystalizujący), nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, woda oczyszczona

Działanie:

Panadol dla dzieci zawiera substancję czynną paracetamol. Działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.

Wskazania:

Gorączka i ból występujące, np:

  • w czasie przeziębienia i grypy,
  • po szczepieniach.
  • bóle różnego pochodzenia, np:
  • bolesne ząbkowanie,
  • ból zębów,
  • ból głowy,
  • ból gardła,
  • ból ucha.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość (uczulenie) na paracetamol lub inny składnik leku. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol. Nie zaleca się stosowania leku u dzieci w wieku poniżej 3 miesięcy.

Dawkowanie:

1 ml zawiesiny zawiera 24 mg paracetamolu. Miarka dozująca dołączona jest do opakowania. Dawkowanie ustala się wg masy ciała dziecka. Należy wstrząsnąć butelkę przed użyciem.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać zawiesina

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 18:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl