Paracetamol 1000mg tabletki x 10 szt.

Kod produktu: 27926
Ocena: 0

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Producent: BIOFARM
Cena: 7,53 zł 7.53
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Dawka

1000mg

Opakowanie

10 tabl

Skład

Każda tabletka zawiera: Substancję czynną: paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: sorbitol, skrobię ziemniaczaną, powidon, magnezu stearynian.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migreny), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. gorączka, np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, dorośli i młodzież powyżej 12 lat: doustnie 1 lub 2 tabletki co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa: przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni)- 8 tabletek w dawkach podzielonych przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni)- 5 tabletek w dawkach podzielonych Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.

Uwagi

Ciąża Badania epidemiologiczne przeprowadzone wśród kobiet w ciąży nie wykazały żadnego szkodliwego działania paracetamolu podawanego w zalecanych dawkach. Karmienie piersią Paracetamol jest wydzielany do mleka kobiet karmiących piersią w ilościach niemających znaczenia klinicznego. Dostępne opublikowane dane nie zawierają przeciwwskazań do karmienia piersią w czasie przyjmowania produktu. Paracetamol powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią w przypadku zdecydowanej konieczności.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl