Paracetamol 125mg czopki 10 szt.

Kod produktu: 9347
Ocena: 0

Preparat w formie czopków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym

Cena: 3,25 zł 3.25
quantity szt.

Opis

Postać

Czopki

Opakowanie

10 czopków

Skład

1 czopek zawiera substancję czynną: 125 mg paracetamolu, tłuszcz stały.

Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym. Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania.

Należy stosować przy wysokiej temperaturze, przeziębieniu oraz po szczepieniach u dzieci.

Wskazania

Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować innych leków zawierających paracetamol.

Sposób użycia/Dawkowanie

Od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 miesiąca życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać czopki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl